LINIA SŁOŃCA

Co mówi o Tobie Linia Słońca

Linia Słońca zwaną też Linią Sławy zazwyczaj zaczyna się na Linii Głowy lub na Górze Księżyca, czasami jednak biegnie od Linii Głowy lub nawet do Linii Serca.

----------------------------------------DWA ZDJĘCIA LINIE i GÓRY NA DŁONI--------------------------------

♥ Brak Linii Słońca (Linii Wenus) - cechuje ludzi z brakiem wyczucia co jest piękne, a co brzydkie. Ludzie ci otaczają się przedmiotami o charakterze kiczu. Często spotykają ich przykre, niewytłumaczalne wypadki. Wygląda to tak, jakby jakaś siła wyższa wciąż starała się zrobić im coś na złość. Pozytywne elementy pozostałych linii, nieco niwelują ten pechowy los.

♥ Jeśli jest długa, jednostajna i prosta zaczynająca się na Linii Głowy i przecinająca Linię Serca - wróży sukcesy we wszelkich dziedzinach artystycznych, poparte uznaniem finansowym.

♥ Jeśli jest widełkowata na górze - cechuje ludzi o wielu talentach, ale nie mogących skupić się na jednym z nich i przez to nie odnoszących sukcesów.

♥ Jeśli jest podzielona na górze na trzy nie przylegające do siebie zakończenia - cechuje ludzi o wielu talentach potrafiących poradzić sobie z opanowaniem wielu artystycznych dziedzin. W tym przypadku sukces zależny jest od szczęścia i znalezienia się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu.

♥ Jeśli wzdłuż Linii Słońca biegną inne cienkie linie - cechuje to człowieka posiadającego niezliczone pasje i gotowego wszystko poświęcić dla kariery artystycznej. Z całą pewnością osiągnie sukces, ale im wyżej się wdrapie, tym niżej spadnie.

♥ Jeśli jest blada (różniąca się kolorem od reszty ręki) - cechuje ludzi o jasnym umyśle, skromnych i nie popadających w samo zachwyt nad własnym udanym działaniem, ale znających swoją wartość i mających wielkie poczucie godności.

♥ Jeśli zaczyna się na Linii Głowy - wróży wiele niebezpieczeństw, ale zawsze kończących się szczęśliwie. Jest to typowy układ Linii Słońca dla tak zwanych podróżników-awanturników.

Jeśli chcesz sprawdzić inne linie i góry oraz dowiedzieć się co mówi Twoja dłoń wróć na stronę Jak wróżyć z ręki