GÓRY NA DŁONI

Co symbolizują góry na Twojej ręce?

Nie tylko linie są ważne przy odczytywaniu ludzkiego losu i charakteru na podstawie dłoni. Trzeba też zwrócić na znajdujące się tam góry i tak interpretować ich znaczenie, by były powiązane z liniami.

----------------------------------------DWA ZDJĘCIA LINIE i GÓRY NA DŁONI--------------------------------

Góra Merkurego

♥ Rozbudowana - cechuje ludzi, którzy dla kariery są skłonni kłamać, zdradzać i knuć wszelkiego rodzaju intrygi.

♥ Mała - cechuje ludzi, którzy nie mają żyłki do interesów. Jeśli chcą sprzedawać, to nie zarobią, a stracą. Jeśli kupują, to bardzo często przepłacają.

♥ Średnia - cechuje ludzi ze zdolnościami handlowymi, inteligentnych, umiejących gromadzić środki materialne, którzy szybko przechodzą od słów do czynów. Często są to ludzie nieco skąpi, ale jeśli pokochają, to są gotowi poświęcić cały swój majątek dla tej miłości.

Góra Marsa

♥ Rozbudowana - cechuje ludzi agresywnych ze skłonnościami do działań okrutnych i brutalnych, łatwo ich wyprowadzić z równowagi.

♥ Mała - cechuje ludzi, którym brak odwagi i wewnętrznego spokoju, niepewnych własnej wartości, szybko popadających w panikę.

♥ Średnia, a przy tym duża wklęsłość dłoni - cechuje ludzi opanowanych, odważnych, na których można liczyć w każdej sytuacji.

Góra Słońca

♥ Rozbudowana - cechuje ludzi, którzy za wszelką cenę dążą do osiągnięcia sławy i bogactwa, jednak nie potrafią rozróżnić działań pozytywnych i negatywnych. Często idą po trupach i nawet tego nie zauważają.

♥ Mała - cechuje ludzi nie interesujących się sztuką, zadowalających się kiczem. Ludzie ci mają bardzo płytkie potrzeby duchowe, które w niektórych przypadkach kończą się popadnięciem w nałogi.

♥ Średnia - cechuje ludzi wrażliwych na piękno o wielkiej potrzebie obcowania ze sztuką. Jeśli posiadają talenty artystyczne całe życie marzą o tym, by pokazać je światu. Czasami trudy życia zamykają drogę do tworzenia sztuki.

Góra Saturna

♥ Rozbudowana - cechuje samotników rozmyślających nad własnym losem i użalających się nad sobą, biorących na siebie grzechy tego świata. Ludzie ci często myślą o samobójstwie i jeśli coś im się nie układa, to mogą się targnąć na swoje życie.

♥ Mała - cechuje ludzi, bez ideałów i zainteresowań. Ludzie ci żyją w sposób nieskomplikowany. Nie potrzebują wiele od losu. Wystarcza im skromna, acz spokojna egzystencja.

♥ Średnia - cechuje ludzi bezwzględnych w działaniu, mądrych i rozważnych. Ich czyny nacechowane są odpowiedzialnością. Starają się tak żyć, aby nikt przez nich nie płakał. Z reguły są to dobrzy ludzie.

Góra Jowisza

♥ Rozbudowana - cechuje ludzi o nadmiernej miłości własnej, pragnących władzy i pieniędzy. Dla własnych korzyści nie zawahają się podstawić nogi najlepszemu przyjacielowi.

♥ Mała - cechuje ludzi leniwych, którym brak godności i wiary w dobro świata. Potrafią postępować nikczemnie dla osiągnięcia mało znaczącej korzyści. Bardziej liczy się dla nich świadomość własnej wyższości, niż dobra materialne.

♥ Średnia - cechuje ludzi ambitnych o ekologicznych zapatrywaniach na świat. Wróży szczęśliwy związek małżeński, ale tylko z osobą posiadającą Górę Jowisza o podobnej wielkości. W przeciwnym razie mogą zostać zdominowani przez partnera.

Góra Wenery

♥ Rozbudowana - cechuje ludzi o rozwiązłej naturze, utracjuszy i lekkoduchów. Zabawa jest dla nich najważniejsza. Mogą nie mieć pieniędzy na chleb, ale na rozrywki wyrwą je choćby spod ziemi. Kochają seks. Nie ważne z kim, nie ważne gdzie, nie ważne jak. Ważne, aby jak najczęściej.

♥ Mała - cechuje ludzi niewyrozumiałych dla leniwych i zabawowych osobników. Wszelką zabawę traktują jak stratę czasu. Nie potrafią odpoczywać i permanentnie innych zmuszają do pracy, choćby ci dopiero zaczęli odpoczywać.

♥ Średnia - cechuje ludzi, którzy dość często, myślą o seksie, ale potrafiących być wiernymi. Całe życie walczą z pokusami. Jeśli mają odpowiedniego partnera potrafią stworzyć idealny związek. Jeśli jednak partner nie wyczuwa potrzeb erotycznych, wówczas zdrada jest pewna. Potem żałują tego kroku i przez jakiś czas są wierni jak pies. Jednak do czasu. Kochają piękno ludzkiego ciała. Rozumieją nieszczęścia i problemy innych ludzi. Jeśli tylko potrafią, to zawsze pomogą.

Jeśli chcesz sprawdzić inne linie i góry oraz dowiedzieć się co mówi Twoja dłoń wróć na stronę Jak wróżyć z ręki