JAK WRÓŻYĆ Z RĘKI

WRÓŻENIE Z RĘKI

Co to jest chiromancja

Chiromancja jest badaniem znaków na dłoni, a jej zadaniem jest wyciąganie wniosków determinujących przyszłość. Ten sposób wróżenia narodził się około 5000 lat temu. Nie jest pewne skąd pochodzi chiromancja. Uważa się, że jej początki pochodzą z terytorium Indii, Chin, Syrii lub Egiptu. Według starożytnych greckich filozofów człowiek jest streszczeniem wszechświata, a dłoń ludzka streszczeniem człowieka. Z całą pewnością coś w tym jest, gdyż wszechświat, człowiek i jego poprzecinana liniami dłoń są niezmiernie skomplikowane i do końca nie zbadane.

Linia ŻyciaRascetaLinia GłowyLinia SercaLinia SaturnaLinia IntuicjiPierścień WeneryGóry na dłoniZnaczenie palców

JAK PRZEPROWADZIĆ WRÓŻENIE Z RĘKI?

Czy można wróżyć samemu sobie?

rękaJasne, że można, ale nie jest to polecane. Każdy, kto wróży sobie, widzi zupełnie inne znaki, niż wtedy, gdyby wróżył obcej osobie. Brak obiektywizmu oraz natura człowieka - pesymistyczna lub optymistyczna - zawsze zniekształcą prawidłowe odczytywanie znaków na dłoni. Jeśli jednak masz ochotę na zabawę, to poradnik "jak wróżyć z reki" jest właśnie dla Ciebie.

Z której dłoni wróżyć?

Są tacy, którzy uważają, że należy wróżyć z lewej dłoni, bo ta jest od "serca". Inni są przeciwnego zdania twierdząc, że prawa ręka jest ważniejsza od lewej. Kolejni przekonują, że powinno się wróżyć z dłoni mniej używanej, to znaczy dla praworęcznych z lewej, a leworęcznych z prawej. Uzasadniają to tym, że na dłoni częściej używanej zacierają się znaki lub powstają znaki mało naturalne. Jednak wytrawni wróżbici patrzą na obie dłonie i wszelkie wnioski wyciągają z porównania linii, gór, kształtu palców na lewej i prawej ręce. Przyjmuje się, że lewa dłoń ma związek z przeznaczeniem człowieka. Na podstawie tej dłoni można określić charakter człowieka, zdolności, wady i zalety. Z prawej dłoni powinniśmy czytać o tym czy człowiek robi dobre życiowe wybory.

Co zrobić, gdy na dłoni człowieka zobaczymy złe znaki?

Przede wszystkim należy poszukać znaków dobrych, które mogłyby zniwelować złą wróżbę. Gdy jednak ich nie znajdujemy ukryjmy bardzo złe wiadomości i nie informujmy o nich. W przeciwnym razie bierzemy na siebie odpowiedzialność za zły stan psychiczny osoby, której wróżymy.