FIZJONOMIKA – znaczenie nosa

nos

Jaki jest człowiek mający nos podobny do opisanych poniżej?

Jeśli nos jest zadarty, to taki człowiek zazwyczaj bywa niestały w miłości. Często jest też niedojrzały emocjonalnie, a swoje opinie kształtuje pod wpływem chwili, a nie dłuższych przemyśleń. Jednocześnie ma wielkie szczęście w interesach, choć wcale się nie przemęcza.

Ludzie z wąskim nosem są zaprzysięgłymi domatorami.Ich inteligencja jest nieco niższa od przeciętnej, ale zawziętość w działaniu pozwala im osiągać sukcesy.

Właściciel dużego nosa, to człowiek mający duże poczucie sprawiedliwości. Stosuje je tak samo wobec siebie jak i innych. Z reguły się nie zakochuje, ale potrafi stworzyć pozory, że kocha. W uczuciach stały, ale skłonny do zdrady.

Jeśli nos jest bardzo mały, to człowiek bywa niezmiernie impulsywny. Zbyt często mówi to, co myśli. Jeśli jednak życie nauczyło go, aby nie wyjawiać swoich sądów, to bardzo szybko popada w nałogi.

Osoby posiadające tak zwany nos boksera, czyli dość szeroki niewiele wystający poza twarz są skłonni do przesady. Jednocześnie pozują na innych niż są w rzeczywistości, dlatego bardzo często trudno ich rozgryźć.

Nos garbaty bez względu na wielkość charakteryzuje osoby o nieco marzycielskim usposobieniu. Ludzie ci posiadają wielką wiarę, że ich pięć minut w końcu nadejdzie. Co ciekawe, zazwyczaj nadchodzi.

Zobacz także co mówią o człowieku inne elementy twarzy

Twarz

Czoło

Broda

Oczy

Uszy

Usta